lité betonové a anhydritové podlahy, podlahářské práce
Drobečková navigace

Úvod > Služby > PODLAHÁŘSKÉ PRÁCE > Pokládka lina

Pokládka lina

Lino neboli PVC si můžete položit sami, ale opravdu jste odhodlaní do role říznout? A máte správně připravený podklad?

My se pokládce PVC v rolích věnujeme už léta. Umíme lino zaměřit, nařezat, perfektně ho položit a obložit lištami. Pokládku lina rádi provedeme i u vás.

Pokládáme lino na klíč

Připravíme si podklad, lino natáhneme a vy se můžete rovnou nastěhovat. Poradíme vám i s výběrem PVC pro váš interiér. Linoleum si můžete vybrat v naší vzorkové prodejně.

Příprava podkladu

Linoleum i PVC jsou elastické podlahoviny, jejichž pokládka vyžaduje rovný a kvalitně připravený poklad. Ten si před pokládkou připravíme broušením, penetrací a samonivelační stěrkou. Díky dokonalému podkladu budete mít prvotřídní PVC podlahu.

Výhody linolea a PVC

Linoleum uspokojí všechny, kteří hledají přírodní a kvalitní podlahu. PVC je vhodné pro ty, kteří chtějí levnější, ale dobře vypadající podlahu. Lino a PVC se hodí do bytů i komerčních prostor. Podlaha se snadno udržuje,dlouhou životnost a je odolná.

PVC nebo linoleum?

PVC je řešením pro všechny, kteří touží po pěkné podlaze, ale nechtějí příliš utrácet. PVC můžete pořídit v řadě dekorů. Výhodou je rychlá pokládka. PVC se hodí do bytů, domů i komerčních prostorů. V nabídce máme i speciální antistatické nebo vodivé podlahové krytiny vhodné pro průmyslové stavby. Prodáváme PVC značek Tarkett, Gerflor a Fatra.

Linoleum je přírodní produkt s vysokou užitnou hodnotou. Líbit se bude každému, kdo si potrpí na design. Přírodní linoleum neboli marmoleum se vyrábí z pryskyřic a lněných olejů. Nevýhodou přírodní podlahy je vyšší cena. Přírodní lino vyžaduje péči – každý rok je třeba ho ošetřit ochrannou vrstvou. Údržbu pro vás rádi zajistíme. Prodáváme přírodní linolea značky Armstrong.

Chcete položit lino?

Kontakt
Podlahová krytina